Wygraj z nałogiem

Pomóż sobie i swoim bliskim!

Leczenie odwykowe osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków

Tabletki w kieliszku po winie

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień AGNUS, znajdujący się na obrzeżach miasta Poznań, to miejsce, w którym można poddać się skutecznemu leczeniu. Oferta naszej placówki jest skierowana przede wszystkim do osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków, które chcą wstąpić na drogę trzeźwości i rozpocząć nowe życie, jakie daje odwyk.

Przeprowadzane w naszym ośrodku odwyki alkoholowe i narkotykowe umożliwiają uświadomienie sobie problemu nałogu, a także odbudowanie relacji rodzinnych i społecznych. Ponadto oferujemy leczenie dla osób uzależnionych od Internetu, komputera, gier komputerowych, seksu, substancji leczniczych oraz zakupów. Każda terapia jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb oraz stanu zdrowia pacjenta, w ten sposób, by przynosić możliwie jak najlepsze efekty. Profesjonalnie przeprowadzony odwyk polega na poczucie bezpieczeństwa i zaangażowania ze strony pracowników ośrodka.

 

Terapia, która uwolni Cię od nałogu! Odwyki w ośrodku Agnus

Jako profesjonalny ośrodek terapeutyczny działający na terenie miasta Poznań, oferujemy skuteczne leczenie wielu różnych nałogów. Doskonale sobie zdajemy sprawę, że na odwyk w naszym ośrodku najczęściej decydują się osoby, które cierpią z powodu choroby alkoholowej czy narkotykowej od wielu lat.

Profesjonalne terapie przygotowujemy jednak także z myślą o wszystkich tych osobach, które znajdują się w początkowych fazach konkretnych nałogów i nie chcą pozwolić rozwijać się uzależnieniu, zapobiegając tym samym wielu przykrym konsekwencjom.

Terapia odwykowa w naszym ośrodku to szansa dla wszystkich osób uzależnionych, które chcą wyzbyć się nałogu i jak najszybciej zatrzymać chorobę, wygrywając w ten sposób własne życie!