Wygraj z nałogiem

Pomóż sobie i swoim bliskim!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień – sprawdź nas!

grupa ludzi

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień AGNUS, zlokalizowany poza centrum miasta Poznań, jest miejscem stworzonym z myślą o osobach borykających się z różnego rodzaju nałogami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że terapie uzależnień od alkoholu, narkotyków, leków czy hazardu należy przeprowadzać w specjalistycznych placówkach, pod okiem wykwalifikowanych terapeutów uzależnień, gdyż zwiększa to szansę na wyleczenie pacjenta. Jako doświadczony prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, narkomanii i wielu innych nałogów, oferujemy różne formy leczenia, które zawsze są dostosowywane do indywidualnych potrzeb pacjentów oraz ich stanu zdrowia.

 

 

Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu, narkomanii, lekomanii

Nasz prywatny ośrodek terapii uzależnień w Poznaniu prowadzi terapie zarówno w trybie stacjonarnym (zamkniętym), jak i ambulatoryjnym. Prace z uzależnieniami cywilizacyjnymi prowadzone są różnymi metodami psychoterapii, a niekiedy stosujemy również odtrucia oraz leczenie środkami farmakologicznymi (tylko jeśli jest konieczność).

Wiemy, że państwowe ośrodki leczenia uzależnień nie są kojarzone przez pacjentów zbyt dobrze, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasz prywatny ośrodek terapeutyczny był miejscem o możliwie jak najwyższym standardzie. Malownicze otoczenie oraz spokojna okolica sprawia, że proces zdrowienia jest znacznie szybszy, a droga do szczęśliwego życia łatwiejsza.

Jeśli czujesz, że alkoholizm, narkomania czy jakikolwiek inny nałóg staje się niebezpieczeństwem dla Ciebie lub osoby z Twojej rodziny, zgłoś się do nas: prywatny ośrodek terapii uzależnień AGNUS Poznań.