Wygraj z nałogiem

Pomóż sobie i swoim bliskim!

Prywatny ośrodek terapii uzależnień – Poznań

Ręce układające puzzleNasz ośrodek leczenia uzależnień AGNUS znajduje się na obrzeżach miasta Poznań, oferując fachową pomoc, wsparcie oraz zajęcia terapeutyczne dla osób uzależnionych. Zajmujemy się nie tylko alkoholizmem czy narkomanią, ale również uzależnieniami od Internetu, komputera, gier komputerowych, seksu, hazardu oraz zakupów.

Nasz profesjonalny ośrodek dla uzależnionych wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście do pacjentów, gdyż każdy z nich boryka się z innym nałogiem i ma inne problemy. W odróżnieniu od państwowych ośrodków leczenia uzależnień, kładziemy nacisk nie tylko na zajęcia grupowe, ale i na indywidualne sesje terapeutyczne.

Jako doświadczony ośrodek terapii uzależnień w Poznaniu, wszystkim pacjentom zapewniamy całodobową opiekę lekarską. U nas wychodzenie z nałogu alkoholizmu czy narkomanii odbywa się pod okiem wykwalifikowanych lekarzy, psychoterapeutów oraz terapeutów uzależnień.

Ośrodek i poradnia leczenia uzależnień

Ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu czy narkotyków często kojarzą się pacjentom z koniecznością pobytu w miejscu o niskim standardzie. Nasz ośrodek uzależnień w Poznaniu jest miejscem zupełnie innym, gdyż wszystkim osobom, które się do nas zgłaszają, jesteśmy w stanie zapewnić komfortowe warunki pobytu i terapii.

Jako ośrodek leczenia alkoholizmu, narkomanii i innych nałogów funkcjonujemy już od kilkunastu lat, a z myślą o osobach uzależnionych i ich rodzinach utworzyliśmy także specjalistyczną poradnię leczenia uzależnień. W nasze programy terapeutyczne wpisane są różne formy psychoterapii, które mają na celu naukę prawidłowych kontaktów interpersonalnych, a także poznawanie swoich mocnych i słabych stron, by móc stawić czoła nałogowi.