Wygraj z nałogiem

Pomóż sobie i swoim bliskim!

Sprawdzona poradnia psychiatryczna leczenia uzależnień

Uscisk dłoni

Każde uzależnienie jest poważnym nałogiem, trudnym do przerwania i oddziałującym na wiele sfer życia. To stan, w którym egzystencja człowieka jest podporządkowana nałogowemu zachowaniu bądź nieustannemu przyjmowaniu określonych substancji. Uzależnienie sprawia, że człowiek szybko traci nad sobą kontrolę, wywołując różnego rodzaju dolegliwości psychiczne oraz fizyczne.

Jako profesjonalny ośrodek psychoterapii funkcjonujący w mieście Poznań, oferujemy pomoc psychiatryczną w uzależnieniach, która jest kierowana zarówno do osób pozostających w nałogach psychicznych, jak i fizycznych. Uruchomiona przez nas poradnia psychiatryczna pomaga również członkom rodzin osób uzależnionych, oferując wsparcie oraz możliwość udziału w odpowiednich zajęciach terapeutycznych.

 

Profesjonalna pomoc psychiatryczna w uzależnieniach

Każdy współpracujący z naszą poradnią psychiatra od uzależnień jest w stanie udzielić fachowej pomocy zarówno osobom cierpiącym z powodu choroby alkoholowej czy narkotykowej, jak i pacjentom uzależnionym od seksu, hazardu, komputera, Internetu i gier komputerowych. Dokładamy wszelkich starań, by każda porada psychiatry uzależnienia motywowała do leczenia nałogu, a także była bodźcem do odbudowywania zdrowych relacji rodzinnych i społecznych.

Pomoc psychiatry w uzależnieniach jest niezbędna, gdyż żadna osoba uzależniona nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z problemem nałogu. Takiej pomocy nie może jej udzielić także osoba z rodziny czy najbliższego środowiska. Tylko profesjonalna pomoc psychiatryczna pomaga osobie chorej przyznać się, że uzależnienie istnieje, a co za tym idzie, podjąć jak najszybszą decyzję o rozpoczęciu specjalistycznego leczenia terapeutycznego.